Baigiasi dar vieni metai. Kažkam jie buvo geri, kažkam – sunkūs, kažkam įdomūs, kažkam – liūdni. Tačiau jie jau baigiasi ir dabar pats metas užversti puslapį ir pradėti naują.

Mano mielas skaitytojau,

aš nuoširdžiai dėkoju, kad visus šiuos metus tu buvai kartu, skaitei tai ką aš norėjau tau perduoti ir dar pasidalinai su savo draugais. Šio kuklaus tinklaraiščio auditorija užaugo iki daugiau nei 6 tūkstančių unikalių lankytojų per mėnesį ir nenustoja augti.  Ačiū, kad skaitote. Aš tai labai vertinu.

O jeigu skaitote – vadinasi randate kažką, kas jums patiko: mano idėjos, gal būt – patarimai arba rašymo stilius. Kadangi lankytojų būrys auga, vadinasi kažką darau gerai. Tačiau noriu daryti dar geriau. Todėl turiu vieną didelį ir labai nuoširdų prašymą jums: parašyki man, kas tu ir kodėl čia esi.

Visai nesvarbu detalės ar tikri vardai. Svarbu nuoširdi esmė – parašyk ją komentaruose bent vienu sakiniu. Pavyzdžiui – kodėl esi čia. Kas čia tau patiko? Kas tave erzina? Ko pasigendi? Ką norėtum rasti po savaitės? Ką reikėtų keisti ir ko visai atsisakyti? Leisk tave pažinti, mano mielas skaitytojau. Rašau tau – man svarbu žinoti, ko tu tikiesi rasti čia kitais metais. Aš noriu tobulėti ir viliuosi, kad tu būsi mano įkvėpimo šaltinis.

O net jeigu ir nieko neparašysi – vis tiek smagu, kad esi čia. Nes aš rašau tau.

Tamsiausias metas baigėsi, dienos pradėjo ilgėti ir Gamta pradėjo naują gyvenimo ir gyvybės ratą. Tegul jis būna saulėtas, šiltas ir jaukus mums visiems. Kupinas naujų atradimo džiaugsmų ir gebėjimo justi laimę mažuose dalykuose.

Dėkoju, kad buvote visus šiuos metus ir kviečiu toliau tęsti kelionę po kulinarijos pasaulį. Kartu.