Mano mielas skaitytojau,

man smagu, kad užsukai į mano kuriamą maisto tinklaraištį, kurį rašau jau daugiau nei 7 metus. Visą šį laiką visas projekto valgiai.lt turinys buvo ir tebėra atviras ir nemokamas visiems.

Aš niekada nekūriau kažko ypatingo ir slapto tik mokamų paskyrų prenumeratoriams, nekviečiau mano projekto remti Patreon ar kitose sutelktinio finansavimo platformose.

Niekada čia nebuvo jokios paslėptos reklamos, o jei tokia buvo – ji buvo aiškiai pažymėta. Nepastebėjot? Galimai, nes jos nebuvo daug.

Visada buvau atviras jums ir pačiam sau. Nematau prasmės gudrauti ar slapukauti.

Vienok, projektas negyvena pats savaime ir pats savęs neišlaiko – aš į jį investuoju savo laiką ir savo lėšas. Į priemones, domeną, projekto talpinimą serveryje ir t.t.

Bandant padengti bent dalį šių išlaidų aš į tinklaraištį valgiai.lt įsileidau reklaminių skydelių rodytojus, kurie (tikiuosi neįkyriai) į turinį įdeda vieną ar kitą reklaminį skydelį. Jeigu lankytojai paspaudžia tokią reklamą aš gaunu centą – kitą, kurį ketinu paskirti projekto išlaikymo kaštams padengti.

Tad jeigu tau, mano mielas skaitytojau, patinka šis projektas, nori sulaukti jo tęsinio ir prisidėti prie tolimesnio jo gyvavimo – nepasididžiuok. Paspausk pamatęs vieną ar kitą reklaminį skydelį ir man už tai įkris centas – kitas. Tai nėra prievolė, bet jei paspausi – prisidėsi prie mano darbo palaikymo ir aš būsiu labai dėkingas už įvertinimą ir paramą.

Dėkui, kad užsuki, skaitai ir palaikai.