Pasigaminti gardaus maisto namuose yra šaunu, tačiau ne visada to norisi. Atmetus begalę priežasčių, gali būti, kad naminis maistas tiesiog nusibosta ir norisi pavakarieniauti mėgaujantis profesionalaus šefo pagamintais patiekalais už savo namų ribų. Vienok dažnas pašnekovas keiksnoja restoranus dėl gana nemažų patiekalų kainų, o tuo tarpu restoranai skundžiasi, kad mūsų tautiečiai apsilanko restorane kur kas rečiau, nei vidutinis statistinis europietis. Kaip išspręsti šias dvi problemas vienu metu? Tai bando daryti naujas, restoranų ir jų lankytojų bendravimą skatinantis, projektas dinnerfy.lt

Kovo mėnesį startavusi dinnerfy platforma suteikia 50 % nuolaidos kodą restorano maisto sąskaitai.

Pagrindinės www.dinnerfy.lt misijos yra dvi: paskatinti greičiau augti restoranų kultūrai Lietuvoje ir padėti restoranams užsipildyti tuščius staliukus ne piko metu.

Kaip tai veikia? Dinnerfy platformoje pasirenkate norimą restoraną, rezervuojate staliuką, sumokate €5 rezervacijos mokestį ir gaunate rezervacijos kodą su 50% nuolaida maisto sąskaitai.

Kaip tai veikia iš restorano pusės? Restoranai pasirašę sutartį su dinnerfy gali savo nuožiūra įkelti staliukus kuriems taikys 50% nuolaidą. Jie pasirenka laiką, staliuko dydį ir skaičių.
Taigi nebūtinai rasite staliukų norimame restorane, norimu laiku, tačiau tikimės, kad restoranų tik daugės ir pasirinkimas didės.

Arūnas Jonaitis, restoranas La Storia: Aš pats esu restorano savininkas, kuris Vilniaus senamiestyje veikia jau 5 metus. Mes turime savo klientus, mums gerai sekasi, bet ne visais metų laikais ir ne visomis savaitės dienomis pavyksta užpildyti visus staliukus. Todėl dinnerfy yra puiki galimybė ne piko metu užpildyti restoraną. Be to, restorane apsilankantys žmonės traukia kitus žmones.
Kviečiu sekti www.dinnerfy.lt naujienas ir rezervuotis staliukus.