Salotos. Paprasta, greita, nebrangu, sveika ir sotu. Salotos yra puikus pasirinkimas, kai norite pietauti darbe. Deja, dažnai žmonės vadovaujasi stereotipais ir geriausiu atveju pasigamina tai, ką jiems gamino mama. Nesakau, kad tai blogai. Tiesiog žinodami principus jūs pasigaminsite vis kitokių, nenuobodžių salotų iš to ką turite ir ta neužtruks ilgai.

Kokia sėkmės paslaptis? Tai – paprasta: būkite kūrybiški, nebijokite eksperimentuoti, derinkite tuos produktus, kuriuos turite. Ir nepamirškite – padažai yra panelių salotų kavalieriai. Jie yra neatsiejama skanių salotų dalis.

Žemiau paveikslėlis anglų kalba su patarimais kaip reiktų sukonstruoti gardžias salotas iš to ką turite:

Šaltinis.

O štai paveikslėlis viršuje yra mano. Tai tobulai paprastas ir labai skanus pusrytukas: graikiškas jogurtas su uogomis. Jeigu neturite laiko ryte pasidaryti pietus – paaukokite jų gamybai pietų pertrauką. Eikite iki artimiausios parduotuvės, nusipirkite natūralaus jogurto ir mėgiamų vaisių. Supilkite darbe jogurtą į dubenėlį, įpjaustykite vaisių. Suvalgykite. Žmogus sotus pasijunta ne tada, kai prisikiša reikiamą kalorijų kiekį. Jis tampa sotus tada, kai skrandis užsipildo. Per pietus tiesiog prasivaikščiokite, nusipirkite produktų, suvalgykite darbe. Sugaišite mažai, kainuos pigiai, gyvensite sveikiau. Būsite sotūs. Pabandykite – jums tikrai patiks.  Neprivalote už pusėtinus dienos pietus mokėti kažkam. Galite pajudėti, pasidaryti dienos pietus patys ir jūs tapsite šiek tiek laimingesni.