Limonadas gali būti ne tik skanus, bet ir naudingas gėrimas. Tokį galima pasigaminti gana paprastai ir labai greitai, o žiemą jis yra ypač naudingas.

Gamyba yra labai paprasta: paimkite nedidelį stiklainį, į jį išspauskite vienos citrinos sultis ir įdėkite 2-3 šaukštus natūralaus medaus.

Šiuos du produktus išplakite su rankiniu blenderiu, gausite tirštą baltos spalvos skystį. Štai šį skystį įpilkite į stiklinę – jo nereikia daug, vos keli milimetrai nuo stiklinės dugno – ir užpilkite švariu vandeniu. Gausite gelsvą, matinį labai skanų gėrimą. Jei norite, kad jis dar labiau primintų „tikrą” limonadą – naudokite ne paprastą, o gazuotą vandenį. Tik pilkite atsargiai, nes jis aktyviai putos.

Likusį skystį stiklainyje uždenkite dangteliu ir laikykite šaldytuve iki kito noro atsigaivinti.

Šis gardus gėrimas unikalus tuo, kad nenaudojami jokie terminiai procesai, o tai reiškia, kad išlaikomos visos gerosios medaus ir citrinos savybės. Grynas vitaminų ir mikroelementų kokteilis.

Beje, šis gėrimas yra puikus atsigaivinti išėjus iš garinės pirtyje. Jis atstato prarastus skysčius, gaivina ir suteikia energijos.

Jei mėgstate, gamybos metu galima įdėti šiek tiek imbiero šaknies, tuomet gausite imbierinį limonadą.

Pasigaminkite šio skanaus gėrimo ir būkite sveiki! 🙂